Wkacyjne granie z PS Gniezno

WAKACYJNE GRANIE Z PIŁKARSKĄ SZKÓŁKĄ GNIEZNO!
Drodzy rodzice, zawodniczki i zawodnicy, wraz z okresem wakacji przedstawiamy specjalną ofertę zarówno dla naszych adeptów, jak i wszystkich młodych Gnieźnian lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Nasza szkółka od 19 lipca tj. Czwartek prowadzić będzie bezpłatne treningi w formie gier i zabaw z piłką. Zajęcia będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej 2 razy w tyg. do 2 sierpnia dla dzieci w wieku 6-10 lat zarówno chłopców jak i dziewczynek. Zaczynamy 19 lipca o godz. 17 orlik ul. Strumykowa. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 534-815-267 lub na facebooku PS Gniezno trener i koordynator projektu Krzysztof Stankowiak.
UWAGA! Specjalny bonus dla naszych adeptów za przyprowadzenie swojego kolegi lub koleżanki do klubu będzie specjalna nagroda. Mało tego każda zawodniczka która przyprowadzi od 25 lipca swoją kolezanke na trening zwolniona jest z opłat za jeden miesiąc. DO BOJU PS GNIEZNO!!!