Zakończenie sezonu na medal!!

Dnia 28.10.2017r została rozegrana ostatnia kolejka zmagań w lidze Red Box Poznań. W tym dniu swoje ostatnie mecze rozgrywały nasz rocznik 2008/9 oraz 2010/11. Jak się okazało zespół trenera Mariusza rocznik 2010/11 zajął drugie miejsce na 8 drużyn w tej kategorii wiekowej walcząc do ostatniej sekundy meczu o zwycięstwo w całych rozgrywkach. Nie zmienia to jednak faktu bardzo dobrej gry i świetnego wyniku naszych młodych adeptów. Natomiast zespół trenera Krzysztofa rocznik 2008/9 zajął 7 miejsce na 12 drużyn co plasuje nas prawie w połowie stawki, i biorąc pod uwagę styl i poziom wszystkich meczy w lidze pozwala bardzo optymistycznie podchodzić do kolejnych sezonów. Oczywiście jesteśmy bardzo dumni z rocznika 2008/9 jak i 2010/11 za wspaniałą walkę do ostatnich sekund meczu, oraz dużego wsparcia ich rodziców poprzez odpowiednie i spokojne dopingowanie swoich małych mistrzów. Na koniec należy podkreślić, że rocznik 2008/9 dzięki swojej postawie przez cały sezon został doceniony i jako jeden z dwóch zespołów w lidze będzie reprezentował Gniezno w międzynarodowym turnieju halowym w Poznaniu w lutym. Brawo drużyna!!!