jak zostać partnerem i sponsorem naszego klubu

Naszymi sponsorami i partnerami sa : hurtownia sportowa Tropsport, przy ul Orzeszkowej w Gnieźnie oraz sportgniezno.

Cały czas szukamy nowych znajomości i naszych współpartnerów w niedalekim czasie dołączą do nas kolejne dwie firmy wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy pod nr tel 534-815-267. Jak zostać naszym partnerem? Naszym sponsorem można zostać już od 300 zł miesięcznie. Już od dawna wiadomo jak ważne jest reklamowanie swoich produktów na jak największych płaszczyznach, które mogą przynieść bardzo wymiernie skutki usług. Dlatego też zapewniamy umiejscowienie logo danej firmy  na koszulkach meczowych, umiejscowienie na naszej stronie internetowej, stronie lokalnej wirtualne Gniezno , sportgniezno oraz promowanie poprzez wyjazdy i różnego rodzaju turnieje piłkarskie odbywające się po całej Polsce. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ mamy wszystkie środki do jak najlepszej współpracy z naszymi sponsorami. Jeśli masz jakiś pomysł zaskocz nas i przedstaw nam swoja ofertę, cechujemy się dużą elastycznością, która tak naprawdę ma na celu rozwój przyszłych młodych talentów.