II kolejka PLO za nami

Dnia 21.10.2016 r Nasze zespoły udały się na kolejną serie spotkań w Poznańskiej Lidze Orliczek. Jak się okazało Druga Nasza drużyna została przestawiona do grupy mistrzowskiej gdzie rywalizowaliśmy w gronie najlepszych. Jak się okazało dla drugiego zespołu było to trudne przetarcie ponieważ zanotowaliśmy 2 wygrane 2 porażki i jeden remis. Zaczynając spotkania zmierzyliśmy się z SP 51 w Poznaniu i tutaj dość pewnie wygraliśmy 9-0, dobra gra 2 bramki Zosi, 3 bramki Oliwii i 4 Martyny, jedna fantastyczna akcja po rajdzie na prawej stronie boiska Ady dograniu do Martyny a ta do pustej bramki wystawia piłkę Zosi, która kończy akcję, książkowe zagranie brawo dziewczyny. kolejny mecz to Kotwica i tutaj niestety przegrana znów z Kurnikiem 3-0 mimo wielu sytuacji bramkowych, kolejny mecz to derby między naszymi zespołami na korzyść młodszego zespołu w stosunku 1-0 mimo, że drugi zespół miał po minięciu bramkarki sytuację do pustej bramki. Kolejny mecz to remis z vice mistrzyniami Polski SP 45 0-0  oraz mecz z Uniwersytetem futbolu, który nie przegrywa ani nie remisuje przegrany 2-0 mimo otwartej gry. Jeżeli chodzi o pierwszy zespół to zanotowaliśmy 1 zwycięstwo 2 remisy i 2 przegrane.  trzeba przyznać, ze tego dnia dziewczyny z drugiego zespołu nie miały szczęścia pod bramką. Najpierw zmierzyły się z drużyną SP 45  gdzie przegraliśmy 2-1 mimo mnóstwa okazji na wyrównanie a nawet na zwycięstwo, Następnie dobra gra i remis z Kurnikiem 0-0, następnie przyszła niespodziewana przegrana 1-0 z naszym młodszym zespołem, a zaraz potem wielki mecz z Uniwersytetem Futbolu, w którym to Nasze dziewczyny zremisowały 0-0 po niesamowicie ambitnej walce i po raz pierwszy od wielu wielu miesięcy odebrały jakiekolwiek punkty UF, brawo dziewczyny, Na koniec przyszedł mecz z SP 51 wygrany 3-0 mimo, że wcale łatwo nie było. Tak więc zakończyliśmy sezon jesienny i przygotowujemy się na turnieje halowe w listopadzie i grudniu.