Informacje dotyczące obozu w Skorzecinie

Dnia 1.07.2016 wyjeżdżamy na krótki obóz dochodzeniowo - rekreacyjny w celu podsumowania minionego sezonu. W obozie uczestniczy grupa dziewczyn oraz chłopaków. Naszą bazą będzie pensjonat ZBYSZKO mieszczący się przy aleji Handlowa. Zbiórka godz. 14.30 na miejscu w Pensjonacie.W zwiazku z wyjazdem sobotni treningi odwołane kolejne zgodnie z harmmonogramem  już w poniedziałek. Przypominamy wszystkim naszym adeptkom oraz adeptom o zabaraniu ze sobą kilku podstawowych rzaczy:

- legitymacja szkolna, dres klubowy, koszulki meczowe jak i treningowe, torby, oraz ważne czapki wszyscy obowiązkowo,

- kąpielówki, koszulki na przebranie sportowe, Odbiór dzieci w Niedzielę o godz. 13.30. Nie zapominamy dużej ilości dobrych humorów i uśmiechu na twarzy.