kolejny weekend rocznika 2008 w la lidze za nami

Dnia 7.05.2017r zespół rocznika 2008 rozegrał kolejne mecze w lidze w Gnieźnie odnosząc zwycięstwo 3-1 z Witkowem po bramkach Jakuba Zemło 2X oraz Adama Staniszewskiego, oraz zremisował 3-3 z Mieszkiem Gniezno po bramkach Piotra Wachowskiego 2x i Nikodema Orzechowskiego. Trzeba przyznać, że mecze były prowadzone w trudnych warunkach atmosferycznych, ponieważ padał rzęsisty deszcz co nie ułatwiało zawodnikom płynnej gry. należy jednak podkreślić, że mimo takiej pogody nasi zawodnicy rozegrali solidne spotkania, na wyróżnienie zasługuje cała grupa zawodników, po której widać że z tygodnia na tydzień gra coraz lepiej. Cieszy również postawa Filipa Orlikowskiego naszego bramkarza, który mimo tak trudnych warunków czyli deszczu i wiatru dawał sobie radę i dzielnie bronił naszej bramki. Należy też wspomnieć iż zadebiutowaliśmy na większym boisku w grze 7x7  co z pewnoscią cieszy, a już niedługo bedziemy przygotowywali się do gry 8x8 majac na celu przede wszystkim rozgrywanie piłki.