Pobyt w Kiszkowie za nami Dnia 15.02.2014r rozegraliśmy mini turniej w Kiszkowie w którym udział wzięły następujące zespoły : w roczniku 2000 - P.S Gniezno, Huragan Pobiedziska, Wełnianka Kiszkowo, w 98/97 P.S. Gniezno, 2 zespoły Wełnianki kiszkowo. Nasi młodsi adepci rozegrali dwa mecze 2x15 min najpierw przegrywajac z po dośc wyrównanym pojedynku 4-2, a następnie remisujac z Wełnianką 2-2 przy czym bramke wyrównującą strzelono nam na min przed koncem co wobec tego, że mieliśmy tylko jednego rezerwowego na ten mecz miało znaczenie. Jeśli chodzi o rocznik 98/97 to głównym zadaniem było sprawdzenie nowych zawodników i mimo, wielu naszych zawodników z tego rocznika nie pojechało na te mecze to nowi zawodnicy pokazali że można na nich  stawiać i będą silną konkurencją. Co do wyniku to najpierw przegraliśmy 5-2, następnie wygraliśmy 5-3, by na koniec znów przegrać 4-2 co jednak nie zmieniło faktu, że były to bardzo pożyteczne mecze z punktu widzenia szkoleniowego.