Powołanie do Reprezentacji Polski

Miło jest nam poinformować, iż nasza zawodniczka Majka Skalska otrzymała powołanie z PZPN do Reprezentacji Polski w zgrupowaniu LAMO Letniej Akademii Orłów. Bardzo cieszymy się z powołania, co z pewnością jest dużym wyróżnieniem dla naszego klubu oraz trenerów. Podziękowania  należą się również  Pani Trener Reprezentacji u-17 Niny Patalon , która wraz z Panem Wojciechem Waissem ( trener Reprezentacji Polski kobiet w futsalu) są obecni na wszystkich meczach Poznańskiej Ligi Orliczek i obserwują poczynania młodych piłkarek niedługo być może przyszłych reprezentantek Polski. Majka będzie uczestniczyła w Lamo od 10.07.2016-17.07.2016 w Gniewinie, między innymi pod okiem Józefa Młynarczyka, Marcina Dorny czy też samego prezesa Zbigniewa Bońka. Życzymy samych sukcesów oraz ciągłych postępów w treningu w pocie czoła.