Udany początek dziewczyn w PLO

Dnia 28.04.2017 nasze dziewczyny zainaugurowały sezon w poznańskiej lidze orliczek. Oczywiście graliśmy dwoma zespołami z czego grupa starsza wygrała dwa spotkania jedno zremisowała i jeden mecz przegrałaliśmy. Na początek mierzyliśmy się z zespołem Szkoła futbolu Luboń gdzie tak naprawdę nie znaliśmy przeciwnika i nie znaliśmy ich siły co okazało się zgubne, ponieważ nie dośc ze przegraliśmy 2-0 to jak sie potem okazało dziewczyny z Lubonia wygrały tego dnia wszystkie swoje mecze z wyjątkiem remisu z Lchem Poznań. Następnie przyszedł mecz z Lechem Poznań, na który to nieco podrażnione nasze zawodniczki ostatecznie zremisowały 1-1 tracąc bramkę w końcówce meczu, a fantastyczną bramką popisała się Karolina, która na codzień występuje w Salosie. kolejny mecz to wygrana z SP 66 w pewnym stylu 5-0 dwie bramki Patrycji Woźniak, jedna Nocoli Pawłowskiej, jedna Martyny Staniszewskiej i jedna po przebojowej akcji lewą stroną Gabrysi Górkowskiej. Ostatni mecz to mecz z Kotwica Kórnik i wygrana 5-0 po bardzo dorej grze całego zespołu, popis dała Martyna Staniszewska strzelając trzy bramki przy czym jedna to bramka stadiony świata w samo okienko bramki. na wyróżnienie także zasłuzyła bramka Oliwii Haji po strzale z za pola karnego oraz mierzony strzał Nicoli Pawłowskiej zamienieniony na bramkę. Jeżeli chodzi natomiast o drugi zepół dziewczyn młodszych to zanotowaliśmy przegraną 3-0 z Luboniem, wygraną z SP 51 2-0 po bramce Zosi Budasz oraz Basi Wierzbińskiej, oraz bardzo cenny remis z Lechem Poznań 0-0 gdzie na szczególna pochwałę zasługuje postawa naszej kapitan tego zespołu Agaty Bartkowiak, która  bardzo ofiarnie wspomagała asekurowała nasze zawodniczki nie raz ratując od utraty gola, oraz dobre interwencje naszej bramkarki Wanessy Franc, która szczególnie w jednej sytuacji wyboniła strzał w sytuacji sam na sam.