Uwaga rodzice- jak ubrać dziecko na trening i mecz!!!

Drodzy rodzice pogoda w naszym kraju nie rozpieszcza dlatego przyominamy o kilku podstawowych sprawach. W momencie kiedy jest mokro i ddżysto nie rezygnujmy z treningu tylko odpowiednio zabezpieczmy dziecko przed powikłaniami. W takich wypadkach najlepiej sprawdzi się bielizna termoaktywna, z której tak naprawdę można korzystać cały rok oraz ortalion. Dziecko podczas ruchu ma zdecydowanie podwyższoną temp ciała dzieki czemu nie odczuwa zimnego powietrza. Oczywiści w razie deszczu ważne aby zaraz po treningu przebrac się w suche rzeczy i wysuszyć ciało.. nie wspominam o dresie i koszulkach klubowych, to powinno być jasne. Kolejny ważny aspekt to ochraniacze, rodzice pamiętajcie aby wasze pociechy nie wychodziły na trening a już tymbardziej na mecz bez nich. To nie tylko ochrona waszych pociech przed kontuzjami, ale także nawyk profesjonalnego przygotowywania się do treningu czy meczy.Woda lub w zimniejsze dni herbata lub cieły napój w termosie, tutaj można by długo pisać ale nawadnianie to nie tylko uzupełnianie wody w organiżmie, ale także nawyk zdrowego odżywiania się od najmłodszych lat. Nie trzeba chyba wspominać, iż brak wody w organiźmie powoduje zmecznie oraz spadek koncentracji a tego nie chcemy na treningu. Reasumujac apeluje o przypominaniu swoim małym mistrzom o podstawowych rzeczach zanim wyjdą na trening lub mecz.