Historia klubu

Witamy na stronie klubu P.S.Gniezno! Dnia 28.01. 2014 powstała Piłkarska Szkółka Gniezno. Na odbytym wcześniej  zebraniu został wybrany zarząd, który składa się z : sekretarza: Ryszarda Grześkowiaka, v-ce prezesa Andrzeja Trzaskawke oraz prezesa Mariusza Stankowiaka. W skład naszego klubu wchodzi równiez sztab szkoleniowy, który posiada wieloletnią praktykę odbytą w Poznaniu we współpracy z wieloma uznanymi trenerami oraz kierownikami klubowymi. Celem P.S. Gniezno jest kształtowanie i rozwój umiejętności technicznych zawodnika, kultura sportu w czystych zasadach Fair play, a także zachowanie na boisku jak i poza nim. Wszystkich zaineresowanych zapraszamy, także tych najmłodszych do gry i zabawy z piłką.

Prezes : Mariusz Stankowiak

tel : 695-318-919