Bardzo dobre zakończenie sezonu w wykonaniu naszych zawodniczek w PLO

Dnia 18 listopada nasze dwa zespoły uczestniczące w Poznańskiej Lidze Orliczek rozegrały ostatnią kolejkę ligową. Na 9 spotkań nasze zawodniczki tylko raz zostały pokonane 2 razy remisowały, i aż 6 krotnie wygrywały swoje spotkania. Trzeba przyznać, iż tego dnia młodszy zespół był znacznie osłabiony brakiem dwóch naszych podstawowych zawodniczek Oliwi  oraz Martyny . Tego dnia okazję do zaprezentowania swoich umiejętności od samego początku miała Ada  oraz Agata co jak się potem okazało nie zrobiło różnicy jeśli chodzi o jakość naszego zespołu. Trzeba przyznać, że zarówno Ada jak i Agata tego dnia były bardzo mocnymi punktami naszego zespołu dzięki czemu wygraliśmy 3 spotkania najpierw z Dopiewem 5-0, popis dała Martyna Staniszewska strzelając 3 bramki i dominując w każdym sektorze boiska. Kolejny mecz to 2-0 z SP 66 Poznań, mimo trudnego meczu przesądził błysk Zosi, która jakby dopiero od drugiego spotkania weszła w mecz i poprowadziła zespół do cennego zwycięstwa. Należy zwrócić uwagę również na bramkę dnia jaką strzeliła nasza Kapitan Wanessa Franc po stałym  fragmencie gry z rzutu rożnego mierząc w prawy róg bramki, akcja trenowana strzał nie do obrony ręce same składały się do oklasków. Jeśli chodzi o drugi zespół to dziewczyny wygrały wszystkie swoje mecze poza dość niespodziewanym remisie z SP 66 z Poznania i wewnętrznym remisem 2-2 miedzy sobą tutaj należy podkreślić przepiękną bramkę Patrycji Woźniak w samo okienko lekko obijając poprzeczkę. Należy, także wspomnieć o meczu z SP 45 gdzie dziewczyny pokazały niesamowity charakter wyciągając wynik z 0-2 na 3-2 w ostatniej sekundzie meczu.