Ferie zimowe z Piłkarską Szkółką Gniezno.

Piłkarska Szkółka Gniezno Gniezno serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci na turnus sportowy zarówno chłopców jak i dziewczynki, zapewniamy świetną zabawę o tematyce piłki nożnej i nie tylko , pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Zapewniamy 4 posiłki dziennie, zakwaterowanie w szkole z monitoringiem, gry i zabawy z piłką, turnieje piłkarskie i gry kontrolne. Planowany jest także wyjazd do aquaparkuw Wągrowcui wiele innych. mamy do dyspozycji caodobowo 2 hale w tym jedna pełnowymiarowa, orlik i siłownię.

Grupy wiekowe 6-9 lat, 10-13 lat i 14-16 dziewczyny.

Termin 18.01.2019 r godz. 10.00 zbiórka na miejscu - 22..01.2019 r odbiór 17.00. Koszt to 550zł dla klubowiczów i 600 zł spoza klubu. Termin pierwszej wpłaty to 30 listopad 2018 r w kwocie 200 zł na konto klubowe z dopiskiem imię i nzawisko. Więcej informacji u trenerów i kierowniczek. Do boju PS Gniezno.