PS Gniezno Camp 2019 za nami !

PS Gniezno Camp 2019 za nami i wracamy ze zdwojoną siłą do treningów. Tym razem mniej bo 15 osób uczestniczyło w w naszym obozie w Margoninie ale mimo to było fantastycznie. jak już wspominałem mamy zespół na boisku i poza nim głównie pisze o roczniku 2008/9 który w większości reprezentował nas na obozie. Było też 5 osób z rocznika 2010 jednak biorąc pod uwagę fakt, że ten rocznik przygotowuje się do ligi mistrzowskiej WZPN i wszystkie nasze zespoły przeciwne jak Warta , Skórzewo czy Nowy Tomyśl były na obozach, bardzo żałujemy że nie mogliśmy popracować intensywniej w grupie w roczniku 2010 tak jak chcoćby z 2008, którzy rozegrali aż 4 mecze z różnymi zespołami na wysokim poziomie i odbyli w sumie 10 jednostek treningowych co daje tak naprawdę ponad miesiąc treningów normalnie. Jednak cieszymy sie z obecnosci tych którzy byli i tak naprawdę bardzo skorzystali na obecnoości uczestnicząc w wielu turniejach pingponga, pilkarzyków, piłki noznej i innych. Grupa zachowywała sie bardzo odpowiedzialnie, mądrze i dojrzale co pokazuje, że idziemy we właściwym kierunku jakim jest profesjonalizm nie tylko trenerów i klubu ale też podejścia zawodników wobec tej dyscypliny i sportu. Brawo drużyna brawo PS Gniezno.